GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Doğankent Özden'le Devam Dedi

Okunma Sayısı:864Adalet ve Kalkınma Partisi’nin İl ve ilçe teşkilatlarındaki olağan kongre süreci devam ediyor.

Eynesil, Görele, Çamoluk, Alucra, Şebinkarahisar ilçelerinde tamamlanan kongrelerin ardından 5. Kasım 2017 Pazar günü saat 11.00’da Doğankent ilçe kongresi yapıldı.

201 Mayıs ayında Ak Parti Doğankent ilçe yönetiminin istifasıyla merkezden atama ile Doğankent ilçe Başkanlığına atanan ve Kasım ayında yapılan 5. Olağan Kongre ile yeniden ilçe başkanlığına seçilen Rüşan Özden, 6. Olağan Kongre’ye de tek liste ile girerek 2. kez Ak Parti Doğankent ilçe başkanlığına seçildi.

 

Ak Parti’nin 415 delegesinin bulunduğu Doğankent ilçesinde seçime 239 seçmen oy kullandı. 1 Oyun geçersiz sayıldığı kongrede 238 oyla Rüşan Özden ilçe başkanlığına seçildi. Yeni dönemde yönetimde revizyona giden Özden’in listesi; Yaşar Dede, Osman Murat Türkoğlu, Selim Keskin, Abdullah Patan, Fikriye Özden, Sinan Kaya, Necati Yamak, Muhiddin Pir, Ali Karagöl, Özgül Patan’dan oluştu.

 

Ak Parti Doğankent İlçe Başkanı Rüşan Özden’in açılış konuşmasıyla başlayan kongrede Giresun Milletvekilleri Cemal ve Sabri Öztürk de seçim ve ülke gündemiyle ilgili konuşma yaptılar.

 

Kongreye; AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullak Karabıçak, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Doğankent ilçe Başkanı İrfan Tüfekçi ve partililer katıldı.

Eklenme Tarihi: 06-11-2017

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  Editör
Abdullah Öner MERAL
Ekrem Ünlü
Çakır AYŞA
Sinan GÜVENDİ
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com

          0 532 255 67 15                                proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 4
Dün Tekil 613
Bugün Tekil 57
Toplam Tekil 1045770