GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Tekin ile Özden Arasındaki Buzlar Eriyor Mu?

Okunma Sayısı:904Doğankent Belediye Başkanı H. Birol Tekin MHP ilçe Başkanı Cemil Kara ile birlikte yeniden Ak Parti Doğankent İlçe Başkanlığına seçilen Rüşan Özden’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AA Doğankent Temsilcisi Seyit Güvendi’nin haberine göre ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Ak Parti Doğankent İlçe Başkanı Rüşan Özden’in "Bundan sonraki süreçte birlikte ele ele, yan yana beraberce Doğankent'e hizmet edeceğiz. Bizler her zaman destekçiniz, sizlerin yanındayız. İnşallah Doğankent için daha güzel işleri hep birlikte inşa edeceğiz." dediğini belirtti.

Ziyaret sırasında hem H. Birol Tekin ve Rüşan Özden’in Doğankent için birlik mesajı vermesi, uzun zamandır “Tekin ve Özden arasında devam eden gerginlik” sona mı eriyor sorularını beraberinde getirdi.

Özden ve Tekin zorunlu olmadıkça birlikte görüntü vermemeye özen gösteriyor, aralarındaki bu gerginlik İstanbul’daki STK ziyaretlerinde de dikkat çekiyordu. Bu durumun Ak Parti Giresun Milletvekili H. Hasan Sönmez ve Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı arasında yaşanan çekişme gibi Doğankent’e hizmetlerin getirilmesi konusunda sıkıntı yarattığı iddia ediliyordu.

Yapılan ziyaret ve açıklamalardan sonra bu gerginliğin devam edip etmeyeceği ya da Doğankent için birlikte çalışıp çalışmayacakları merak konusu oldu.

Eklenme Tarihi: 13-11-2017

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  Editör
Abdullah Öner MERAL
Ekrem Ünlü
Çakır AYŞA
Sinan GÜVENDİ
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com

          0 532 255 67 15                                proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 5
Dün Tekil 613
Bugün Tekil 116
Toplam Tekil 1045829