GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

TİRDEF'İN YENİ BAŞKANI NECDET DEMİREL OLDU

Okunma Sayısı:1384Tirebolu Dernekler Federasyonu (TİRDEF ) 6. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı İstanbul Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı.


Genel kurul açılış konuşmasını yapan TİRDEF Başkanı Haldun Domaç, genel kurula ilgi gösteren üyelere teşekkür ederek yaptığı konuşmasında, kahraman Türk askerinin Suriye topraklarına girerek yaptığı Zeytin Dalı Harekâtı operasyonuna başarı dileklerinde bulunarak ‘’Kahraman Türk ordusu daima muzaffer olasın’ ’dedi

TİRDEF Başkanı Domaç 7 yıllık başkanlık yaptığını, tekrar aday olmadığını dönemler içinde birlikte çalıştığı ekip arkadaşlarına teşekkür ederek, federasyona 18 derneğin üye olduğunu, bunun çok önemli olduğunu belirterek, TİRDEF faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgi verdi. Başkan Domaç Tirebolu, İletişim Fakültesi, burs, fındık, liman, çöp tesisleri, baraj ve gölet konuları hakkında bilgi vererek “sakin şehir statüsü ve turizm potansiyeli ile Tirebolu hak ettiği konum gelecek ve başlatacağımız liman projesi ile geleceği için çok önemli ve kazanan liste ile bu projeyi paylaşacağız” dedi.

Ömer Demir’in Divan Başkanı olduğu genel kurulda gündem gereği faaliyet ve denetim kurulu raporlarının okunup, müzakere ve ibra edilmesinden sonra söz alan İbrahim Balcıoğlu, “kazanan Tirebolu ve Tirebolulu olsun” diyerek adaylıktan feragat ettiğini söyledi. Genel kurula ilgi göstermesi gereken yerel idarecilerin neden gelmediği konusunda sitemde bulunarak genel kurulun hayırlı olmasını temenni etti.

Genel kurula oy verme hakkı bulunan 90 delegeden 79 delege katılırken, yeşil liste ile Necdet Ali Demirel 41 oy, beyaz liste ile yarışan Ali Demir 37 oy aldı. Yeşil liste ile seçime giren Necdet Ali Demirel başkanlığındaki yönetim, iki yıl için TİRDEF’i yönetme görevini genel kurul üyelerinden almış oldu.


Necdet Ali Demirel başkanlığındaki 18 kişilik TİRDEF’in yeni yönetimi Mehmet Öztürk, Kamil Sakal, Nazmi Güler, Adem Takır, Mustafa Gedik, Mehmet Kuzu, Bekir Yılmaz, Bülent Akça, Metin Karadeniz, Belgin Yılmaz, Arif Emanet, İbrahim Aydın, Aydın Demiral, Hayati Ses, Burhan Tozlu, Necati Yılmaz ve Mustafa Kazan’dan oluştu.

Eklenme Tarihi: 22-01-2018

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  
      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com
0 532 255 67 15


Editör
Ekrem Ünlü
Sinan GÜVENDİ
Abdullah Öner MERAL
Çakır AYŞA
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR
proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 3
Dün Tekil 566
Bugün Tekil 454
Toplam Tekil 1168127