GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Giresun Dernekleri Düğünde Buluştu

Okunma Sayısı:1546İstanbul’da bulunan Giresun derneklerinin temsilcileri Giresun Federasyonu başkan yardımcısı Ali Alim’in kızı Zehra ile Manisa eşrafından Himmet Arıkan’ın düğün merasiminde buluştu.


4 şubat Pazar günü Gaziosmanpaşa Evliya Çelebi Konferans salonunda yoğun bir katılımla gerçekleştirilen düğün merasiminde, Kur’an-ı Kerim Tilaveti, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nihat Temel’in evlilik üzerine yaptığı bilgilendirme sohbeti, ilahiler okundu. Düğün, ikramlar ve takı merasimi ile sona erdi.

 

Mütevazi ve samimi kişiliği ile de birçok kişinin takdirini toplayan Ali Alim; Evyap Vakfı Müdürlüğü, Giresun Federasyonu Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütüyor. Doğankent derneklerinin ve yöneticilerinin kaynaşması ve ortak hareket etmesi konusunda önemli çalışmalara imza atan Alim, Yenikapı Giresun Günleri’nde Doğankent standının kurulmasında, birçok öğrenciye burs sağlanmasında, resmi olarak kuruluş çalışmaları başlatılan Harşıt Federasyonu’nun kurulma sürecinde de önemli çalışmalara imza attı.

 

Yaptığı çalışmalarla Doğankenkent ve Giresun camiasında sevilen biri olan Alim’in kızının düğün merasimine İstanbul Millitvekili Hasan Turan, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı, Görfed başkanı Abdurrahman Ada, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Sebahattin Kayas, Giresun Federasyonu Başkanı Mehmet Kuğu, yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanları, İgeder Başkanı Arif Dede, Sarıyer Giresunlular Dernek Başkanı Erkan Cıvak, Üsküdar Giresunlular Dernek Başkanı Coşkun Çalık, Arnavutköy Giresunlular Dernek Başkanı Ahmet Karasakal, Giresun cemiyetciliğinin öncülerinden Halil Kütük, Doğankent derneklerinin başkanları Temel Bilecen, Hami Kabadayı, Hasbi Sağlam, Orhan Şen, Zeki Şahin, Rahman Karahan, Ali Patan ve diğer dernek yönetimlerinin temsilcilerinin yanı sıra  köylüleri, akrabaları katıldı.

 

Eklenme Tarihi: 05-02-2018

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  Editör
Sinan GÜVENDİ
Abdullah Öner MERAL
Ekrem Ünlü
Çakır AYŞA
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com

          0 532 255 67 15                                proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 4
Dün Tekil 480
Bugün Tekil 387
Toplam Tekil 1112313