GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Bursa Doğankent Derneklerinden Vefalı Davranış

Okunma Sayısı:1048Bursa’da kurulu bulunan Giresun Doğankent İlçesi ve Köyleri Derneği ve Giresun Doğankent Söğütağzı Köyü Derneği Yöneticileri Afyon İşçehisar İlçesi Doğanlar Köyünde bulunan gençlerin forma ihtiyaçlarını karşılayarak gençleri sevindirdiler.

 

Formaları teslim etmek üzere Afyon Giresunlular Şehitliğini giden dernek yöneticileri, şehitlerimiz için dua okumayı da ihmal etmediler.

 

VEFA ÖRNEĞİ SERGİLEDİLER

Yaptırılan formaların sırtlarına Afyon’da Şehit düşen şehitlerimizin isimleri ve şehitliğin bugünlere gelmesine katkı sağlayan hemşerilerimizin isimlerinin yazdırıldığı görüldü.

 

Bursa’dan Afyon Giresun Şehitliğine Bursa Giresun Doğankent Derneği Başkanı Osman Alim,Giresun Doğankent Söğütağzı Köyü Derneği Başkanı Hikmet Yaldız, ve dernek yöneticileri Adem Kara, Zekeriya Kara, Ali Yaldız, Zekeriya Yaldız, Ali Topkara, İsa Bayram, Hüseyin Bayram, Osman Topkara,  Harun Sağlam’ın gittiği öğrenildi.

 

Ziyaret esnasında Giresun Kültür Evini de ziyaret eden dernek yöneticileri; “Yıllardır Şehitliğimize gidip dualar okuyoruz. Geçen süre zarfında buralar hak etmiş olduğu değeri yeni yeni görmeye başladı. Şehitlik bölgesinin bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm hemşerilerimize çok teşekkür ederiz. Ayrıca aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, 2 Nisan Osman Ağamızın ölüm yıl dönümünde kendisini rahmet ve saygıyla anıyoruz” dediler.

Haber-Fotoğraf: Erdal Avcı (giresunhavadis.com)

Eklenme Tarihi: 02-04-2018

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  Editör
Abdullah Öner MERAL
Ekrem Ünlü
Çakır AYŞA
Sinan GÜVENDİ
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com

          0 532 255 67 15                                proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 4
Dün Tekil 499
Bugün Tekil 452
Toplam Tekil 1074557