GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

MHP’de İstanbul İçin Harşitli Aday Adayı

Okunma Sayısı:933Doğankentli işadamı Serkan Cihan Milliyetçi Hareket Partisi’nden İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adaylığı müracaatını MHP genel merkezinde yaptı.


Doğankentli işadamlarından merhum Kazım Cihan’ın oğlu olan Serkan Cihan İstanbul’da; Çevre Temizlik, Hafriyat, Petrol, inşaat gibi bir çok alanda faaliyet gösteren Taşsan Şirketler Grubu yönetim kurulu üyesi. Birçok sivil toplum kuruluşunda yöneticilik yapan Cihan, Doğankentspor’un da eski başkanlarından.

 

Aday adaylığı ile ilgili sosyal medya adresinden bir açıklama yapan Serkan Cihan’ın açıklaması şöyle:

 

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYIYIM

Değerli Dostlarım; 142 yıllık parlamento geleneğimizin, 95 yıllık Cumhuriyet tarihimizin, 72 yıllık çok partili siyaset hayatımızın en önemli seçimlerinden birisi 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacaktır. Türk milleti önümüzdeki beş yıllık süre zarfında demokratik ve milli görevini üstün bir fedakarlık ruhuyla ifa edecek vekillerini ve Cumhurbaşkanı’nı seçecektir. Milliyetçi Hareket Partisi 24 Haziran 2018 seçimlerine üzerinde çalışıp belirlediği iki ana stratejiyle katılacaktır. Birinci olarak, Cumhurbaşkanı seçiminde adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Sayın Erdoğan’ın tekraren Cumhurbaşkanı seçilmesi hususunda üstlendiğimiz sorumlulukların, aldığımız kararların gereği samimiyetle, gönül huzuruyla uygulanacak ve uygulatılacaktır. İkinci stratejimiz ise Milliyetçi Hareket Partisi’nin 27. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclis’inde sayısal ve siyasal ağırlık olarak çok güçlü bir şekilde temsil edilmesini mutlak anlamda tesis ve temin etmektir. Cumhur İttifakı Türkiye’nin kader seçimlerine mührünü vurup desteğini aldığı millet iradesiyle Türkiye Cumhuriyeti’nin istikbalini pırıl pırıl aydınlatacaktır. Amacımızın özü, arayışımızın esası budur. 24 Haziran’dan sonra; itibarlı istikbal, iradeli istiklal Cumhur İttifakıyla gelecektir.  24 Haziran’da Cumhuriyet’in istikbali, milletin istiklali oylanacaktır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi aziz milletimizin her ferdine anlatılacak, yeni sistemin özellik ve içerikleri tek tek paylaşılacaktır. TBMM’de çok güçlü ve tarihi bir temsil ile yerini alması gereken parti Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Unutulmasın ki, 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri yeni bir sistem mimarisinin milat ve misakı olacaktır.  15 Temmuz FETÖ darbe girişiminden kısa bir süre sonra, 7 Ağustos 2016’da Yenikapı’da bir ruh doğdu, Türkiye için yeni bir kapı açıldı. Daha sonra milletin aklıyla bir ittifak yapıldı. İşte bu nedenle “Cumhur ittifakı millet aklı”dır. Bu duygu ve düşüncelerle üyesi olmaktan onur ve şeref duyduğum Milliyetçi Hareket Partisinden İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adaylığı müracaatımı genel merkezimize yaptım. Siz değerli dostlarımın desteklerini bekliyorum.

 


ordu evden eve nakliyat | ordu nakliyat | ankara nakliyat | trabzon evden eve nakliyat 

Eklenme Tarihi: 02-05-2018

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  Editör
Sinan GÜVENDİ
Abdullah Öner MERAL
Ekrem Ünlü
Çakır AYŞA
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com

          0 532 255 67 15                                proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 4
Dün Tekil 480
Bugün Tekil 358
Toplam Tekil 1112284