GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Doğankent Kaymakamlığı Farkındalık Yarattı

Okunma Sayısı:613 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla farkındalık yaratmak amacıyla Doğankent Kaymakamlığı tarafından bir tanıtım filmi çekildi.

Doğankent Kaymakamlığı’nın resmi sosyal medya hesabından yayınlanan farkındalık filmi için Keşap Halk Eğitim öğretmenlerinden Nurcan Cimilioğlu’nun Doğankent’e gelerek filmde görev alanlara 3 gün süre ile eğitim verdiği, tanıtım filminin Ercan Aracı’nın yönetmenliğinde ve Selçuk Patan’ın katkılarıyla hazırlandığı, projenin Doğankent Kaymakamı M. Emre Canpolat tarafından hazırlanarak çalışmaları bizzat yürüttüğü bildirildi.

Doğankent Kaymakamlığı resmi sosyal medya hesabından konu ile ilgili yapılan paylaşımda 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle asıl engelin sevgisizlik olduğuna vurgu yapmalı, toplumda engelli kişilere karşı lütufkar değil; haklarını teslim etmek noktasında hazırladığımız bu sosyal sorumluluk projesini kamuoyuna sunarız. Bu vesile ile 3 Aralık Dünya Engelliler Günü başta ilçemizde beraber yaşadığımız engelli kardeşlerimiz olmak üzere bütün engelli vatandaşlarımızın daha kolay ve daha saygın bir yaşama kavuşması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya muktediriz. En çok ihtiyacımız olan şey sevgi ve hoşgörüdür... denildi.

Doğankent’e asil olarak atanan ve 3 yıl süreyle görev yapacak olan M. Emre Canpolat’ın göreve başladığı kısa süre içinde ilçenin birçok sorunu ile yakından ilgilenmesi ve sosyal sorumluluk projelerine önem vermesi Doğankent’in sorunlarının çözümü noktasında ilçe halkının umudunu artırdı.

tanıtım filmini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=IAFbRNDcfdI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1_ZvE5Vc5zEUf8eTOKA-zri_13_1XW8eDWzTEfhru1mYcdmoqd-_Hvoz0

Eklenme Tarihi: 03-12-2018

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  Editör
Abdullah Öner MERAL
Ekrem Ünlü
Çakır AYŞA
Sinan GÜVENDİ
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com

          0 532 255 67 15                                proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 4
Dün Tekil 499
Bugün Tekil 446
Toplam Tekil 1074551