GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Harşıt Federasyonu Delegelerinden Kuğu’nun Listesine Tepki

Okunma Sayısı:1402 Aralık 2018 Pazar günü yapılan 4. Olağan Genel Kurul’da yeniden başkanlığa seçilen Mehmet Kuğu’nun listesine Harşıt Federasyonu delegasyonundan tepki geldi.

Giresun Federasyonu’nun delegesi olan Temel Bilecen, Ali Alim, Serkan Cihan, Yunus Kahveci ve Serdar Patan’ın delege olarak katıldığı 4. Olağan Genel Kurulda Harşit Federasyonu kurucu başkanı Temel Bilecen 17. sırada yedek olarak Mehmet Kuğu’nun listesinde yer aldı.

Harşıt Federasyonu yürütme kurulu Giresun Federasyonu seçimi ile ilgili yaptığı değerlendirme toplantısında, başkan Temel Bilecen’in delege olarak Giresun Federasyonu’nda yer alması gerektiği ancak herhangi bir adayın yönetim kurulu listesinde olmaması gerektiği yönünde bir karar alınmıştı.

Harşıt Federasyonu Başkanı Temel Bilecen Giresun Federasyonu başkan adaylarından Mehmet Kuğu’ya Ali Alim ve Serdar Patan, Abdullah Akgün’e Serkan Cihan ve Yunus Kahveciyi önermişti. Bilecen’in Kuğu’nun listesinde yedek olarak yer alması, eğer yönetim kuruluna alınacak ise neden asile alınmadığı Harşıt Federasyonu delegeleri ve Harşıtlılar arasında tepkiye neden oldu.


Eklenme Tarihi: 04-12-2018

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  Editör
Abdullah Öner MERAL
Ekrem Ünlü
Çakır AYŞA
Sinan GÜVENDİ
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com

          0 532 255 67 15                                proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 15
Dün Tekil 499
Bugün Tekil 511
Toplam Tekil 1074616