GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Harşıt Federasyonu Delegelerinden Kuğu’nun Listesine Tepki

Okunma Sayısı:6622 Aralık 2018 Pazar günü yapılan 4. Olağan Genel Kurul’da yeniden başkanlığa seçilen Mehmet Kuğu’nun listesine Harşıt Federasyonu delegasyonundan tepki geldi.

Giresun Federasyonu’nun delegesi olan Temel Bilecen, Ali Alim, Serkan Cihan, Yunus Kahveci ve Serdar Patan’ın delege olarak katıldığı 4. Olağan Genel Kurulda Harşit Federasyonu kurucu başkanı Temel Bilecen 17. sırada yedek olarak Mehmet Kuğu’nun listesinde yer aldı.

Harşıt Federasyonu yürütme kurulu Giresun Federasyonu seçimi ile ilgili yaptığı değerlendirme toplantısında, başkan Temel Bilecen’in delege olarak Giresun Federasyonu’nda yer alması gerektiği ancak herhangi bir adayın yönetim kurulu listesinde olmaması gerektiği yönünde bir karar alınmıştı.

Harşıt Federasyonu Başkanı Temel Bilecen Giresun Federasyonu başkan adaylarından Mehmet Kuğu’ya Ali Alim ve Serdar Patan, Abdullah Akgün’e Serkan Cihan ve Yunus Kahveciyi önermişti. Bilecen’in Kuğu’nun listesinde yedek olarak yer alması, eğer yönetim kuruluna alınacak ise neden asile alınmadığı Harşıt Federasyonu delegeleri ve Harşıtlılar arasında tepkiye neden oldu.


Eklenme Tarihi: 04-12-2018

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  
      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com
0 532 255 67 15


Editör
Ekrem Ünlü
Sinan GÜVENDİ
Abdullah Öner MERAL
Çakır AYŞA
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR
proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 1
Dün Tekil 529
Bugün Tekil 219
Toplam Tekil 1216571