GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Temel Bilecen İstifa Ediyor

Okunma Sayısı:914Harşit Federasyonu kurucu yönetim kurulu ilk toplantısını Üsküdar’da yapılan kahvaltılı toplantı ile gerçekleştirdi.

Kurucu Başkan Temel Bilecen başkanlığında Ali Alim, Gökhan Yiğit, Serkan Cihan, Hasbi Sağlam, Hami Kabadayı, Rahman Karahan, Orhan Şen, Zeki Şahin, Nuray Kabadayı, Salih Şengül, Harun Tüfekçi ve Abdullah Öner Meral’den oluşan kurucu yönetim kurulu gündemdeki konuları görüşmek üzere bir araya geldi.

Giresun Federasyonu seçimi, federasyonun mali yapısı ve yapılacak etkinlikler gündemi ile gerçekleştirilen toplantıda, 2 Aralık 2018 Pazar günü yapılan Giresun Federasyonu Seçiminde Mehmet Kuğu’nun listesinde yer alan Harşit Federasyonu Başkanı Temel Bilecen’in yönetim kurulu üyeliğinden istifa etmesine karar verildi.

Konu ile ilgili yönetim kurulunu bilgilendiren Bilecen, Harşit Federasyonu yönetim kurulu olarak Giresun Federasyonu seçimi öncesinde yapılan değerlendirme toplantısında kendisinin delege olarak Giresun Federasyonu’nda bulunmasının doğru olacağı, ancak herhangi bir listete olmaması konusunda yönetim kurulunun prensip kararı olduğunu, bu durumu her iki adaya da iletmelerine karşın seçimde isminin Mehmet Kuğu’nun listesinde yer almasının kendi bilgisi dışında olduğunu belirtti.

Harşıt’ın 5 delege ile Giresun Federasyonu’nda temsil edildiğini, başkanlık için yarışın Mehmet Kuğu’ya Ali Alim ve Serdar Patan, Abdullah Akgün’e Serkan Cihan ve Yunus Kahveci isimlerinin bildirildiğini belirtti.

Konu ile ilgili sosyal medya ve gruplar üzerinden gösterilen tepkilere direkt tepki vermek yerine Harşit Federasyonu yönetim kurulu ile konuyu istişare etmenin daha doğru olduğuna inandığını belirten Bilecen yönetim kurulu üyelerinin konu ile ilgili görüşlerini dinledi. Yönetim kurulu oy çokluğu ile Temel Bilecen’in Giresun Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğinden istifasına karar verdi.


Bağcılar’da yapılan toplantıya katılamayan Harun Tüfekçi’ye plaketinin de takdim edildiği toplantıda, federasyonun mali yapısının düzenlenmesi, federasyona gelir getirici yatırımların yapılması, delege aidatlarının belirlenmesi ve yapılacak etkinliklerin içeriği konularında da görüş alışverişinde bulunuldu.


Eklenme Tarihi: 10-12-2018

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  
      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com
0 532 255 67 15


Editör
Ekrem Ünlü
Sinan GÜVENDİ
Abdullah Öner MERAL
Çakır AYŞA
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR
proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 2
Dün Tekil 490
Bugün Tekil 505
Toplam Tekil 1182340