GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Serkan Cihan Eyüp'ten Aday

Okunma Sayısı:55524 Haziran Genel Seçimlerinde İstanbul 2. bölgeden milletvekili adayı olan Doğankentli işadamı Serkan Cihan Eyüpsultan ilçesinden meclis üyeliğine aday adayı oldu.

Kişisel web sitesi üzerinden yaptığı açıklamada adaylık gerekçelerini açıklayan Serkan Cihan'ın kendisini sevenleri ve hemşehrilerini aday adaylığı müracatını birlikte yapmaya davet etti.

Cihan'ın açıklaması şöyle:

Kıymetli Dostlarım;

Kıymetli Dostlarım; Milliyetçi Hareket Partisi Eyüpsultan İlçe Teşkilatının üyesi olmanın onur ve şerefiyle 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde Eyüpsultan İlçe Başkanlığımız ve İstanbul İl Başkanlığımızın referansları Genel Merkezimizin onayıyla Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı olarak Cumhur İttifakının zaferi için sahada aktif olarak çalışmanın huzurunu yaşadım.

Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olarak seçilebilmesi ve Milliyetçi Hareket Partisinin mecliste güçlü temsili için yaptığımız saha çalışmalarında Cumhur İttifakının ruhu gereği Ak Partili kardeşlerimizinde manevi desteğini aldık. Amacımıza ulaştık ve yapılması gerekeni yaptık, Önce Ülkem ve Milletim sonra partim ve ben ilkesiyle hareket eden liderimiz Sayın Devlet Bahçelinin önderliğinde 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerindede aynı disiplin ve özveriyle hareket edeceğiz.

Dostlarımızın ısrarları ve tavsiyeleri üzerine ve hayat felsefem olan doğrularımın peşinden şartlar ne olursa olsun gitmek ilkesiyle inandığım davama ve teşkilatıma bağlılığım gereği 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde ‘’MECLİS ÜYELİĞİ’’ aday adaylık müracaatımı 12 Aralık Çarşamba günü Saat 14:00’de üyesi olmaktan şeref duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanlığına siz dostlarımın katılımıyla yapacağım.

MHP meclis üyeliğine müracaat etmek isteyen dostlarımı da aramızda görmek istiyorum. Kararımın Eyüpsultan ilçemize hayırlı olmasını diliyor, önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben ilkesiyle hareket eden liderimiz Sayın Devlet Bahçelinin önderliğinde Milliyetçi Hareket Partisinin bir neferi olduğumun ve teşkilatımızın şahsıma vereceği her görevi önkoşulsuz kabul ettiğimin bilinmesini istiyorum.

 


Eklenme Tarihi: 10-12-2018

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  
      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com
0 532 255 67 15


Editör
Ekrem Ünlü
Sinan GÜVENDİ
Abdullah Öner MERAL
Çakır AYŞA
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR
proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 3
Dün Tekil 490
Bugün Tekil 495
Toplam Tekil 1182330