GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Serkan Cihan Yeniden Başkan

Okunma Sayısı:444Doğankentli iş adamı Serkan Cihan sağlık problemleri gerekçesiyle ayrıldığı Doğankentspor kulubü derneği’ne 1 yıl aradan sonra yeniden başkan seçildi.

Doğankent spor klubü derneğinin 16 Aralık 2018 Pazar günü yapılan olağanüstü genel kurul toplantısı sonucunda 1 yıl önce başkanlığa seçilen Mehmet Yakupoğlu’ndan görevi tekrar geri alan Serkan Cihan 2. kez başkanlığa seçildi.

Serkan Cihan’ın yeni yönetim kurulu Gökhan Yiğit, Mehmet Yakupoğlu, Atilla Turfan, Hakkı Katırcıoğlu, Ömer Ünlü, Mehmet Yaşar, Zekeriya Efe, İbrahim Ünlü’den oluşuyor.

Serkan Cihan, daha önce yaptığı açıklamada ‘Borçsuz toprak sahalı ve 1 kupa ile aldığım Doğankent Spor Kulübü Başkanlığını sahası yapılmış ve 4 kupa daha ekleyerek yine borçsuz bir şekilde sona erdiyorum, yapılacak olağanüstü kongrede sağlık sorunlarım sebebiyle tekrar aday olamayacağım. Bu süreçte benden önce bu görevi sürdüren başkanlara yönetimlerine ve özellikle birlikte görev yaptığım yönetim kurulumdaki abilerime sonsuz destekleri için teşekkür ediyorum. Başkanlığım döneminde birlikte görev yaptığım teknik ekiplere, futbolculara ve taraftarlarımıza destekleri için ayrı ayrı teşekkürler.” demişti.

Eklenme Tarihi: 17-12-2018

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  
      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com
0 532 255 67 15


Editör
Ekrem Ünlü
Sinan GÜVENDİ
Abdullah Öner MERAL
Çakır AYŞA
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR
proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 5
Dün Tekil 490
Bugün Tekil 511
Toplam Tekil 1182346