GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Harşıt'ta İttifak Olur Mu?

Okunma Sayısı:577Yaklaşan yerel seçimler öncesinde birçok ilde adaylarını açıklayan partilerin bazı il ve ilçelerde aday belirleme süreçleri devam ederken, Doğankent Belediye başkanlığı için ittifak olup olmayacağı merak konusu oldu.

Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi arasında kurulan Cumhur İttifakı’nın yerel seçimlerde de devam edeceğin açıklanmasının ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İstanbul, Ankara ve İzmir’de aday çıkarmayacaklarını açıklamış,  Ak Parti’nin Mersin, Manisa, Adana, Isparta, Kars, Osmaniye ve Iğdır illerinde aday göstermeyeceği, MHP’nin adayını destekleyeceği iddia edilmişti.

MHP Giresun belediye başkanlığı için Dr. Hasan YILMAZ’ı açıklarken Çamoluk’ta Fatih DÜZ, Doğankent’te Haşim Birol TEKİN, Espiye’de Tuğrul YANIKOĞLU, Görele’de Ertuğrul MELİKOĞLU, Tirebolu’da Adayı Fikri ŞEN’i aday olarak açıkladı.

Ak Parti’nin Giresun belediye başkanlığı için Av. Aytekin Şenlikoğlu’nu aday gösterirken ilçelerle ilgili henüz bir açıklama yapmaması cumhur ittifakının Giresun’da yapılıp yapılmayacağı konusundaki merakı iyice artırdı.

Belediye başkanlığına seçildiği 2014 yılından bugüne kadar Ak Parti’nin ilçe başkanlığını yürüten ve Doğankent belediye başkanlığı için aday adayı olan Rüşan Özden ile bir türlü yıldızı barışmayan Doğankent belediye başkanı Haşim Birol Tekin’in cumhur ittifakının adayı olup olmayacağı da ilçe halkı tarafından merak konusu olmaya devam ediyor.

Eklenme Tarihi: 25-12-2018

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  
      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com
0 532 255 67 15


Editör
Ekrem Ünlü
Sinan GÜVENDİ
Abdullah Öner MERAL
Çakır AYŞA
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR
proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 4
Dün Tekil 490
Bugün Tekil 502
Toplam Tekil 1182337