GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

İsmail Tarı “Önce İstihdam” Diyor

Okunma Sayısı:47731 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçiminde İyi Parti'nin Doğankent Belediye Başkan adayı İsmail Tarı Doğankent ile ilgili projelerinin İstihdam üzerine kurulduğunu açıkladı.

Şadıhaber yazarı ve Doğankent Temsilcisi Ekrem Ünlü’ye konuşan Tarı, Doğanket Belediye Başkanlığı için aday olma nedenlerini ve belediye başkanı seçilmesi durumunda yapacağı projeleri anlattı.

Projelerini İstihdam, eğitim, sağlık, turizm ve diğer rutin belediye çalışmaları olarak açıklayan, “Yıllardan beri sürekli geri giden bir ilçemiz var, bu her Doğankentli gibi beni de çok üzüyor. İlçemizi şahlandırıp layık olduğu yere taşımak istiyorum. Eski canlılığının da üstüne çıkmış, insanları gülen, çalışan üreten, bolluk bereket dolu bir ilçe hayal ediyorum ve bu zor değil.” diyen Tarı yaptıkları projelerin ilçedeki istihdamı artırmaya yönelik olduğunu belirtti.

İsmail Tarı’nın projelerini Ekrem Ünlü’nün köşesinde yayınlanmaya başlayan “Doğankent’te Neler Oluyor? ” yazı dizisinde okumak için tıklayınız.

Eklenme Tarihi: 03-03-2019

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  
      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com
0 532 255 67 15


Editör
Ekrem Ünlü
Sinan GÜVENDİ
Abdullah Öner MERAL
Çakır AYŞA
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR
proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 6
Dün Tekil 566
Bugün Tekil 449
Toplam Tekil 1168122